Stroje kąpielowe dla puszystych w kwiaty

Zielony dwuczęściowy damski kostium kąpielowy push-up w kwiatowy wzór

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy kostium kąpielowy Madison, który łączy w sobie wygodę i seksapil! Ich wyjątkowa kobiecość z nutą stylu retro od razu wyryta się pod Twoją skórą i nie będziesz chciał odpuścić. Ale to nie ma znaczenia. Silna ładunek kobiecy – to jest dokładnie to, co chcą widzieć mężczyźni. I możesz im to dać za pomocą tych kostiumów kąpielowych. Górna część to wzmocniona bardotka z charakterystycznym motywem egzotycznych kwiatów. Babeczki są wzmocnione i uzupełnione dużą wkładką push-up. Ponieważ podkładki są zintegrowane bezpośrednio z konstrukcją kosza, nie można ich usunąć.

Cena w momencie recenzji: 121,90 zł

Dwuczęściowy strój kąpielowy push-up na większy biust

Stroje kąpielowe, które są nieśmiertelne i trudne do wyobrażenia bez nich, nie tylko latem. Dwuczęściowy kostium kąpielowy jest zdecydowanie nie tylko dla Pań o szczupłej sylwetce. Dwuczęściowy kostium kąpielowy przeznaczony jest dla wszystkich pań. Istota tkwi w właściwym wyborze. Idealny model, który podkreśli Twoje kobiece kształty. Modny strój kąpielowy odpowiedni również dla kobiet o pełniejszych kształtach. Strój kąpielowy damski S940C18 – Self przyciąga od pierwszego wejrzenia krojem i designem. Jakość materiału na kostium kąpielowy to rzecz oczywista. Dwuczęściowy kostium kąpielowy w przyjemnie pysznym granatowym kolorze z kwiatowym nadrukiem jest stworzony dla delikatnych dusz.

Cena w momencie recenzji: 226 zł

Kwiatowe wzory to hit tego sezonu. Kwiaty są również integralną częścią lata. Zdobądź strój kąpielowy z kwiatowym wzorem, który dosłownie Cię ożywi. Na kostiumach kąpielowych dla puszystych można również znaleźć kwiatowe wzory. Ale bądź ostrożny, pamiętaj, że kwiaty są zwykle bardzo charakterystycznym elementem i wiele zależy od tego, jak bardzo chcesz zwrócić na siebie uwagę. Jeśli chcesz podziwiać swój bujny dekolt, wybierz bogaty kwiatowy wzór tylko na górze kostiumu, a dół może być jednokolorowy lub po prostu subtelnie usiany kwiatami. W tym przypadku czasami mniej znaczy więcej. Charakterystyczne wzory nie przybierają funtów, ale raczej dodają. Jeśli jednak wybierzesz subtelnie, nie możesz się odsunąć.

Bardzo ładnie prezentują się kostiumy kąpielowe dla puszystych, których dolna część wykonana jest z jednokolorowego paska, a motyw kwiatowy znajduje się tylko w dolnej części. Optycznie ten wzór wyszczupla. Jeśli wolisz jednoczęściowy kostium kąpielowy, zalecamy to samo. Kwiatowy wzór tylko w górnej części a reszta w jednym kolorze.