Stroje kąpielowe dla puszystych Triola

Jednoczęściowy kostium kąpielowy w kwiaty Dorina D17124Q

Chcesz cieszyć się beztroskimi letnimi dniami na plaży lub pływać na basenie i nie myśleć o tym, że masz kilka dodatkowych kilogramów lub Twoje wymiary nie są dokładnie takie jak modelki? Nie rozpaczaj więc, ponieważ chodzi przede wszystkim o to, abyś mogła cieszyć się czasem spędzonym nad wodą, a to właśnie pomoże Ci osiągnąć ten wyjątkowy Jednoczęściowy kostium kąpielowy Dorina.

Cena w momencie recenzji: 139 zł

Producent kostiumów kąpielowych Triola jest znany z doskonałej, sprawdzonej w czasie jakości. Pomysłowe i perfekcyjne wykonanie jednoczęściowych i dwuczęściowych strojów kąpielowych jest typowe dla strojów kąpielowych Triola. Firma Triola posiada własny dział projektowo-kreatywny, który jest na co dzień w kontakcie z klientami z Czech, a dzięki ich opiniom może zaprojektować stroje kąpielowe, które będą dla nich odpowiednie, niezależnie od tego, czy będą to młode panie, starsze panie, chude czy duże rozmiary. Mogę wybrać je wszystkie spośród kostiumów Triola, tych idealnych dla nich, w których czują się doskonale. Triola koncentruje się szczególnie na kobietach w rozmiarze plus, które często są zaangażowane w produkcję kostiumów kąpielowych.

Stawiając na jakość, precyzję wykonania, własny dział projektowy i kreatywny, zdobyła zaufanie czeskich klientów, których doskonale zna. Jednoczęściowe i dwuczęściowe stroje kąpielowe Triola są zaprojektowane i uszyte zgodnie ze sprawdzonymi kształtami biustonoszy i wyróżniają się doskonałym dopasowaniem, funkcjonalnymi materiałami i modnymi wzorami. Gwarantują wygodę i jednocześnie niezbędne podparcie dla koszy do rozmiarów I 70. Kolekcja tej marki cieszy się coraz większą popularnością, szczególnie przy większych garniturach o większych rozmiarach. Panie z mniejszym biustem nie muszą jednak martwić się, że tu nie wybiorą, w ofercie znajdą biustonosze od rozmiaru B 75.