Figi o nowoczesnym kroju wykonane z wysokiej jakości flokowanej tkaniny

Ocena odwiedzających

VN:F [1.9.22_1171]
Komfort
Wygląd zewnętrzny
Materiał
Seksowne
Cena
Ocena: 9.4/10

Jak w pełni cieszyć się latem? Jak cieszyć się przebywaniem w wodzie, nad wodą bez ograniczeń? Jak się dobrze opalić? Kluczem jest wybór odpowiedniego stroju kąpielowego. Tutaj trochę więcej, bo masz gwarancję oryginalności. Luksusowe majtki kąpielowe doskonale spełnią swoją rolę. Nadają się do pływania i opalania.

Majtki kąpielowe Luxury w kolorze niebieskim i czarnym wyróżniają się wysoką jakością. Majtki o wygodnym wyższym kroju wykonane są z komfortowej, trwałej, szybkoschnącej tkaniny, która zachowuje swój kształt i trwałość koloru. Nawet po upływie czasu nie tracą one swojej jakości, dzięki wysokiej jakości włoskim strojom kąpielowym. Są również odporne na działanie chloru i wody morskiej. Majtki o wygodnym, a zarazem nowoczesnym, ponadczasowym kroju są z przodu sznurowane. Majtki ozdobione są geometrycznym paskiem i ożywione półprzezroczystą wstawką z siateczki w talii. Majtki o wysokiej jakości i efektywnym kroju są odpowiednie dla pań w każdym wieku i o każdym typie sylwetki. Pasują do każdego, czy jesteś full-figured, rozmiar plus, są one właściwym wyborem dla Ciebie.

Cena w momencie recenzji: 69 zł

Link do sprzedawcy, w którym możesz kupić produkt Figi o nowoczesnym kroju wykonane z wysokiej jakości flokowanej tkaniny.

Jeśli nie prowadzi do strony z tym produktem. Wtedy jest już wyprzedany i dotyczy podobnych produktów sprzedawcy.

« Poprzedni Dwuczęściowy kostium kąpielowy z falbanką

Dwuczęściowy kostium kąpielowy z falbanką

» Następny Luksusowy damski kostium kąpielowy z kwiatowym wzorem w czarno-białym zestawieniu

Luksusowy damski kostium kąpielowy z kwiatowym wzorem w czarno-białym zestawieniu