Białe stroje kąpielowe dla puszystych

Kostium kąpielowy na wesele na plaży

Bikini z paskiem na ramię i efektownym wyglądem. Z ozdobnymi metalowymi pierścieniami w kolorze złotym. Górna część i figi z podszewką.

Cena w momencie recenzji: 95 zł

Majtki z prążkowanego kostiumu kąpielowego z wyższą fałdą w talii

Czy Twoja postać potrzebuje trochę pomocy, aby wyglądać szczuplej? W takim razie musisz mieć wyrafinowaną dolną część kostiumu Ava, która oferuje wyjątkowy komfort, doskonały krój i odważny design. To wszystko z pewnością docenisz odwiedzając plażę lub basen. Możesz również łatwo połączyć dolną część damską z różnymi górnymi częściami. Większość majtek jest czarna i ma atrakcyjny wzór zebry, który idealnie pasuje do wszystkiego. To wszystko z majtek Ava sprawia, że są one nieodzownym elementem nadchodzącego sezonu kąpielowego. Aby jednak poczuć się naprawdę pięknie i zmysłowo, modelka ma w rękawie kolejny atut.

Cena w momencie recenzji: 81 zł

Białe stroje kąpielowe są delikatne i romantyczne na pierwszy rzut oka. Można powiedzieć, że są symbolem niewinności. Białe stroje kąpielowe są bardzo popularne, ponieważ biel kryje w sobie doskonałość. Dlatego ten kolor najczęściej wybierają osoby kochające perfekcjonizm. Chociaż ten kolor nie działa bardzo wyszczuplająco, może cieszyć się nim również rozmiar kobiety. Najlepiej oczywiście w połączeniu z czernią. Należy pamiętać, że kolor biały bardzo dużo odsłania. Jeśli masz pięknie opaloną skórę, biały strój kąpielowy tylko podkreśli Twoją opaleniznę.

Możesz więc pozwolić sobie na biały kostium kąpielowy, nawet jeśli Twoja figura nie jest idealna, wystarczy, że wybierzesz ostrożnie. W każdym razie ten kolor jest najbardziej odpowiedni dla dwuczęściowego kostiumu kąpielowego. Jednoczęściowy biały kostium kąpielowy nie wygląda zbyt elegancko. Jeśli nie jesteś pewien, czy ten kolor Ci odpowiada, po prostu spróbuj go najpierw. Białe stroje kąpielowe są bardziej odpowiednie dla młodych ludzi i lepiej prezentują się na idealnie wysportowanej sylwetce.